meeste arste rohkem ,, 17.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

miks ei ole piisavalt igas polikliinikus meestearste ,,, andke võimalused meestel soodus ravimitele, mis oleks meestele ja naistele väga vajalik---

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Toetan teie mõtteid kahel käel ja ka tegutsen usinasti selles suunas. Kahjuks võtab arstiks küpsemine palju aastaid ja suuri muutusi koheselt saavutada on seetõttui raske. Sama kehtib ka ravimite koha pealt, kus enamik kompenseeritavatest ravimitest on mõeldud südamehaiguste (tagajärgede) raviks ja mõtteviiside muutumine võtab samuti pikalt aega.

Edu soovides
Margus Punab