Midagi imeliku 07.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Neid varasemaid küsimusi on palju. Ei jõuagi kõiki läbi lugeda. Kuid mina ei leidnud midagi minu muret puudutavat.
Nimelt olin ma nädal aega tagasi vahekorras ühe naisega, kes on igati korralik ja puhas. Peale vahekorda tundsin eesnahal perget pitsitust ja sügelust. Praeguseks on kolm kõrvuti olevat umbes 1 mm läbimõõduga punni, mis on olnud väikesed vesivillid ja on praeguseks "lõhkenud". Mujal pole midagi tekkinud ja pole ka midagi kurta. Mis probleemid võivad mind vaevata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pealt kullakarvaline - seest siiruviiruline. Igati korralik ja puhas naesterahvas enamasti kiireid juhusuhteid ilma kaitsevahendita ei harrasta. Kirjeldus võib viidata herpesele aga võib olla ka litsalt mingi muu põletikutekitaja (mikroob). Soovitan soojalt võimalikult kiiresti korralikud suguhaiguste testid teha! Vaata portaali sektsiooni Tasub teada / Suguhaiguste uuringud.
Edu soovides
Margus Punab