seened eesnaha piirkonnas 27.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

millist ravimit kasutada voi mida peaks tegema, et vabaneda seentest eesnaha all...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pean parimaks klotrimasooli. Samas on seen mitte põhjus vaid millegi tõsisema (partneri või teie enda sugutrakti kroonilise põletiku) tagajärg. Kui seentõbi ei taandu iseeneslikult paari päeva jooksul, siis soovitan soojalt meestearsti külastada - pimesi raviga põhiprobleemi ei lahenda.
Edu soovides
Margus Punab