www.suur.ee 25.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

mis te arvate sellest, kas see on reaalne mis seal kirjas on www.suur.ee ja kui on, kas see toimib igaühe peal, kes suhtub asja ülima tõsidusega???
ootan huviga teie arvamust!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olen paar aastat tagasi selle probrammiga tutvunud. Varase seemnepurske programm on hea. Peenise suuruse muutmise osas olen märksa skeptilisem. Seega vaevalt et meheuhkus suuremaks muutub, kuid parema kontrolli selle toimimise üle võib küll saaavutada.
Edu soovides
Margus Punab