Testis. 30.08.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu 2aastasel pojal on vasak testis laskumata. Nagu ma aru sain tehakse väikene operatsioon. Kas seda tehakse narkoosiga? Ja kas pärast jäetakse haiglasse sisse ka või lastakse kohe välja.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Palun esitage need küsimused oma poja raviarstile. Teise inimese ravipõhimõte kohta pole minul võimalik infot anda.
Edu soovides
Margus Punab