lihtsalt väike probleem 25.07.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Ma ei tea kelle poole ma pöörduma peaks aga ma loodan, et oskate mind aidata või siis suunata kellegi teise juurde. Mul natuke imelik ka sellisest asjast rääkida.

Probleem nimelt selles, et minu tüdruksõber hakkas mure tundma minu seksuaal elu pärast. Asi selles, et kui mu tüdruk teeb mulle suuseksi siis ta kurdab et kole kaua aega läheb enne kui lõpuni jõuab. teine probleem selles, et nii kui ta pooleli jätab, siis mul nagu lihtsalt vajub ära, et ole enam kõva. Äkki oskate öeda milles võiks probleem olla? Samas nagu eneserahuldamsisega küll pole probleeme kunagi olnud.
Lihtsalt mu tüdruk kardab et asi kui asi nii edasi läheb, siis võib asi lõppeda
sellega, et umbes 30 aastaselt ei saa ma enam üldse kõvaks ja ei saa lapsi. Kas asi on siis tõesti nii hull? Minu enda arvates ei tohiks olla, lihtsalt
rahuldamisega läheb kauem aega. Samas ma ise ka alles küllaltki noor alles.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saa aru, et olete oma seksuaalelu algfaasis. Meestel on sageli probleeme autoerootikalt (masturbatsioon) partnersuhtele üleminekul. Küll kipub erektsioon ära vajuma, küll seemnepurse liiga vara või siis liiga hilja saabuma.
Usun siiski, et muretsemiseks ei ole põhjust. Kõigepealt on vaja veidi enam oma partneriga kohaneda - küll siis ka kindlus tuleb.
Kui lahendus viibib, siis saab ka meestearst omalt poolt ravimitega aidata.
Viljakuse pärast selliste tunnuste alusel muretsema küll ei pea.
Edu soovides
Margus Punab