Valulikkus. 28.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tegelen ka anaalseksiga kasutamata kondoomi.Mingil ajal tundsin urineerimisel kibedustunnet munandite all,justkui õrn valu.See läks 10.min. jooksul üle.Kuu aja jooksul see kõik möödus.Kas võib olla seotud sellega,et pole kasutanud seksimisel kondoomi?Kas peaksin nüüd tulema kontrollile?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sarnane küsimus on hiljuti vastatud. Kahtlustaksin eesnäärme põletikku.
Edu soovides
Margus Punab