suht suur probleem, sooviks kiirelt vastust 28.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere,
suur mure, vanus 21, eesnahk ei käi üle peenisepea..
väga väga pitsitav... nüüd kuidagi... vaatasin et lõdvas olekus tuleb üle
venitasin siis... ja niipalju, et enam tagasi ei saa... peenisepea ääres on nagu tumepunane... kas on võimalik et veri jäi kinni?... määret ega geeli pole... peenisepead puudutades väga valulik.... paluks kiirelt abi, mida tegema peaks...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegmist haigusega mida nimettakse parafimoosiks. Kui ikka ise tagasi ei saa, siis peaks erakorralise meditsiini osakonda pöörduma Tallinnas Mustamäel või Ida-Tallinna Keskhaiglas, Tartus Maarjamõisa haiglas. Kui olete Tallinna mees, siis võib tulla minu vastuvõtule (tasuline) täna veel 1,5 tunni jooksul. Kui soovite tulla, siis palun informeerida kliinikut tel. 53318008.
Edu
Margus Punab