ikka potentsi mure 14.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on selles,et olen käinud teie juures saanud potentsi ravimeid,tehtud on hormoon uuringud-kõik on korras,on tehtud ka Dopless veresoonte uuring.See uuring näitas,et veresooned nö.lasevad läbi.Selle vastu ravi ei olevat.Aga mismoodi oleks võimalik elada normaalset suguelu.Tarvitan Viagrat.Vahest on sellest abi,aga teinekord ei aita üldse.Veel selline asi,et tihtipeale ärkad öösel üles
ja seisab kui *raudkang*.Ja seda oma viie minuti jagu küll.Seda juhtub nii kesk magamist kui ka hommikuti.Kusekõvaks seda nimetada ei saa,sest ei ole öösel üldse kusemisega probleeme,isegi hommikul võin olla kuni kümneni kusemata.
Oleks väga tänulik asjaliku vastuse eest.Mida edasi ette võtta.
Ette tänades 55-e aastane härra.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See, et ravim vahel aitab ja vahel mitte näitab, et siin on ka tugev psühholoogiline komponent. Viimasele viitab ka normaalsete erektsioonide esinemine öösel. Soovitaksin ka seksoloogiga teema läbi arutada.
Seni aga kasutage siiski Viagrat, millel ka veresooni raviv toime.
Edu soovides
Margus Punab