eesnaha mure 14.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. mul on selline mure, et paar kuud tagasi tekkis peenise ja eesnaha vahel oleva nahakese (see väike nahatükike mis neid peenise allosas ühendab)
sisse lõhe ehk läks natuke katki. läks ta niiöelda ebalibeda vahekorra tõttu. nüüd on ta ikka katki kuna elan oma seksauaalelu edasi. et natuke paraneb ja jälle. minu soov oleks teada kas on olemas mingit kreemi mida võib kanda peenisele, mis seda katkist osa parandaks ja kas seda saab ka ilma retseptita? Kui palju selline operatsioon maksab ja kus kohas tallinnas sellist asja tehakse? ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõigepealt pidage seks elus 2 nädalat paus, siis kasutage kaks nädalat preservatiivi ja kui probleem ikka tunda annnab, siis tuleks vastuvõtule tulla. Info meestearstide vastuvõttude kohtal leiate arsti tutvustuse juurest ja ka Tasub teada sektsioonist.
Edu
Margus Punab