Erektsioonihäire ravimid 26.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus järgmine, loen, et soovitate paljudel erektsiooni probleemide korral läbi teha lühema erektsioonihäirete ravimi kuuri. Kas need ravimid on kõik kallid retseptiravimid või saab midagi ka apteegist ilma retseptita? Äkki soovitate midagi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik toimivad vahendid on tõesti saadaval vaid retsepti alusel.
Edu
Margus Punab