Kõver peenis 21.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Probleemiks kõver peenis. Kui on kõva, siis esiosa on täiesti alla vajunud, nagu keskelt pooleks oleks peenis. Kas on seda võimalik opereerida vmt? Ning kui, siis kui pikad on Tallinnas järjekorrad, palju maksab ja kaua taastumine kestab?
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Peenise kõverdumise puhul võib operatiivset ravi rakendada alles siis kui kõverdumise protsess on pidama jäänud. Esmalt tuleks siiski vastuvõtule tulla: Läbivaatusega saab selgeks kõverdumise vormi. Esmalt soovitan alati tablettravi, võib kasutada ka peenise venitusaparaati. Kui muud meetodid ei aita, siis saab teha operatsiooni.
Edu soovides
Margus Punab