erektsiooni mure 13.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 24 a. ja mure siis järgmine. Saan tüdrukuga ainult nädalavahetustel kokku, ehk siis reedest pühapäevani ja kui reede õhtul (tööst küllalt kurnatud) vahekorras oleme siis kipub enne orgasmi väikemees ära kustuma ja kui laupäeva õhtul (kui ma ise olen väga ergas ja täkku täis) siis ei suvatse väikemees mitte üldse ennast sirgu ajada ja seda juba algusest peale(ca 1 aasta) ja tüdruk on esimene kellega olen vahekorras.
Ette tänades ja vastust oodates.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt tuleks oma elu ja tööd korrigeerida. Arvatavalt on tekkinud ka nö. surnud ring, kus esimesed ebaõnnestumised tekitavad ebakindlust, mis omakorda soodustab uusi ebaõnnestumisi. Soovitaksin teil kasutada kuuri jagu erektsioonihäire ravimeid.
Edu soovides
Margus Punab