väike murekene 06.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

selline mure,et kusagil poolteist kuud tuleb mul vahetevahel eesnaha alt kollast vedelikku,mis lõhnab ka üsna halvasti ja kui eesnahka venitada allapoole,on näha seal sellist paksemat sorti vedelikku,nagu kreem vms,millega võib tegu olla ja ehk oskate aidata?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaata eelmine vastus. Sama mure- samad soovitused. Eesnaha alust tuleks iga päev vee ja seebiga pesta.
Edu
Margus Punab