peenise peal asetsevad väikesed valged täpid.. 05.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24a ja umbes kuu aega tagasi tulid mulle suguti pea peale väikesed valged täpid,tekitavad sygelust ja ebameeldivat lõhna,mis need olla võiksid ja kuidas seda ravida..

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on siis tegemist eesnaha põletikuga. Põhjus tuleb analüüsidega välja selgitada. Täpsema info vajalike uuringute kohta leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab