valu urineerimisel 03.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

4 päeva jooksul on urineerimine olnud valulik, eriti vahetult enne kusemise lõpetamist. olen täheldanud sarnast kihelust ka allpool päraku lähedal ja seda vist juba mitme kuu jooksul.
katsun tulla võimalikult ruttu vastuvõtule, seniks aga peaksin vist kautama mingeid põletikuvastaseid vahendeid. milliseid? kas saialille kompress sobib?
m24

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saialille kompress ei sobi. Kasutage alakehale sooja kotti. Võite koheselt hakata võtma ka põletikuvastaseid Ibuprofeeni tablette.
Edu soovides
Margus Punab