suguelu 27.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, ma soovix teada, millised võimalused on meestel naise raseduse vältimiseke olevad võimalused.Kus on meestele vastuvõtud ja millised oleksid raseduse vältimise võimalused.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastuvõtuinfo leiate arsti tutvustuse juurest.
Noortele meestele saan soovitada vaid preservatiivi. Nendel, kellel soovitud arv lapsi juba soetatud ja suhe stabiilne, sobib väga hästi vasektoonia (vaata portaali sektsioon Tasub teada).
Edu soovides
Margus Punab