miks mehel.. 27.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere, selline küsimus, miks mehel võib seksi ajal ära vajuda? kui ta ise seda naist väga tahab. Kas mingi hirm ilusa ja seksika naise ees või kompleksid?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ka mehed võivad tõesti hirmu tunda - nii naise, suhte, püsisuhte, raseduse jne pärast. Enamasti sellised hirmud ja ebakindlused suhte arenedes kaovad. Kui asi ikka muret teeb, siis saab meestearst aidata erektsioonihäire ravimite ja nõustamisega.
edu soovides
Margus Punab