Peenise operatsioon. 16.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tahan teada kas Eestis tehakse ka peenise suurendamise operatsioone?
Lugesin vastavast operatsioonist,mis tehti Taanis.Operatsioon näeb vist välja nii et peenis lõigatakse kuskilt lahti(ei tea õiget sõnastust,aga sealt nn.juure tagant-alt) ja see peaks peenisele andma pikkuses juurde a'7cm ja siis pannakse-siirdatakse (et jämedam oleks)naha alla rasv kudet.
Kas selline operatsioon on mõeldav ja palju on selle orienteeruv(tean et täpne hind selgub reaalsel konsultatsioonil)hind ja kaua operatsioonist taastumine aega võtab ja kaua üldse kogu ettevalmistuse ja operatsiooni peale aega läheb?
Ja kas helistades sellel(mob.nr:53318008)telefonil saaks infot otsesest konsultatsiooni ajast ja võimalustest?
Lugupidamisega I.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu teada Eestis seda oppi vähemalt ametlikult kuskil ei tehta. Mõned minu patsiendid on selle teinud Moskvas, üks ka Taanis. Ise nii radikaalseid meetodeid kasutada ei soovita ja eelistan pehmema toimega venistusaparaate.
Edu soovides
Margus Puanb