krooniline prostatiit? 12.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tulles teie vastuvõtule kroonilise prostatiidi kahtlusega (olemas ultraheli uuring), kas on võimalik teha sama päeva hommikul sperma analüüs põletiku kohta,võttes proovi kaasa steriilses anumas (saadud laborist)? Vastu võtu algus kell 12.00

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Jah, aga see peab olema eelnevalt kabineti õega/laboriga kokku lepitud.
Tartus tel 7319323 ja Tallinnas 7318008.
Edu
Margus Punab