haiseb imelikult 06.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Minu peenis haiseb imelikult mingi halva lõhna järele ja peenisel on sellised punnid, mis on eesnaha all.mis võiks olla selle põhjuseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha põletik. Samal teemal vastasin juba mõned küsimused tagasi. Kui probleem püsib, siis peaks vastuvõtule tulema. Enne visiiti soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus punab