eesnaha sügelus 02.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimastel päevadel on eesnahk jubedalt sügelema hakanud ja on näha ka veidi punetust. Pesen ennast iga päev ja selles ei tohiks küll probleem olla. Millest see võib põhjustatud olla ja kuidas sellest lahti saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist eesnaha põletikuga, mis on enamasti tingitud kas seentest või bakteritest. Harva on põhjuseks (preservatiivi) allergia. Kui probleem tänaseni püsib, siis peaks vastuvõtule tulema. Enne visiiti soovitan tutvuda portaali sektsiooniga Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus punab