soovin osta 18.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vaatasin internetis seda toodet(jes extender) ja seal oli ka kohalike diilerite nimekiri ,millest leidsin teie nime, niisiis sooviksin seda toodet teie vahendusel endale muretseda. Kuid kuidas ma seda osta saaksin ja palju see maksab?kas teil on eestis mingisugune kogus olemas ,et saab kohe kätte vöi läheb sellega aega?

Jään vastust ootama!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eestis on olemas ja saab kohe kätte sakslaste/hispaanlaste firma Andromedical analoogse toote. Kuigi mitte idee esmaautorid, on nad lisanud mõningaid kasutusmugavust parandavaid pisidetaile. Hind 5500 EEK.
Edu
Margus Punab