impotent 07.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgmin. Olin kunagi narkomaan. Nüüd juba aastaid ei tarvita. See on muidugi kõik ilus ja tore aga nüüd on teine probleem. Nimelt kui loobusin narkotsist siis ütles arst, et üks tervise hädadest võib olla tulevikus impotentsus. Olen 30a ja on ära kadunud igasugune seksi isu ja ükski naine ei paku enam huvi ega eruta. Ei oma ega isegi võõras. Kas nüüd ongi see aeg kätte jõudnud nii noorelt. Tänu sellele olen tihti ärritunund ning kannatab ka minu pereelu, kuna naisele ma seda öelda ei taha.
Kas see ongi nüüd nii või saab veel midagi muuta?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti saab muuta. Tuleb teha korralikud uuringud. Selgitada välja nii veresoonte kui ka hormoonide seisund. Uuringuperioodil saab juba aidata vastavate tablettidega. Tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab