Mida teha? 26.09.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 46 .a. mees ning mul on tekkinud jäigastumisega probleeme.

On viimasel ajal "poolpehme" või ei ole sedagi.

Orgasmi ma muidugi saan, aga naudingust on asi kaugel.

Selline olukord lihtsalt segab vahekorda või üldse katkestab.

Mida teha, kuhu pöörduda jne. Või pean juba leppima meenutustega.

Elan Tallinnas.

Ette tänades AA

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui teie probleem on püsinud enam kui 1 kuu ja/või näitab süvenemise märke, siis ei tasu kodus oodata vaid tuleb arsti juurde tulla.

Optimaalse ravi leidmiseks peaks tegema kindlasti hormoonide ja ka veresoonte uuringud.

Ravi võimalused on mitmekesised ja kindlasti leiame ka teie jaoks sobivaima lahendustee.

Tallinna vastuvõttude registratuuride numbrid leiate sissejuhataval lehelt!

Edu soovides

Margus Punab