mure 8 aastase pojaga 04.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere teile .ma ei tea kas kirjutan õigele arstile. aga loodan et saate minu mures aru. kui pojan on pissiäda, siis tuleb tal tilu kõrvale muna välja . ta ise ütleb et see valus ei ole .ja tekib ainult siis kui on äda kinni hoidnud. ja ta ise vajutab selle muna nagu sisse tagasi. kas on muretsemiseks põhjust. tänan teid.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti on põhjust külastada head arsti. Kindlat haigust esitatud info alusel kahjuks pakkuda ei saa. Soovitan võtta perearstilt saatekiri lasteuroloogile.
Edu soovides
Margus Punab