tõsine probleem 02.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 18 poiss ja rinnanibu all on mingi kude tekkinud mõni aeg tagasi ja nibu on välja poole nagu naisel, kuidas sellest vabaneda saaks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haiguse nimeks mastopaatia - rinna näärmelise koe suurenemine mehel. Põhjuseks on enamasti suguhormoonide tasakaalu häired. Soovitan vastuvõtule tulla. Esmalt tuleb teha hormoonuuringud ja selle alusel saame valida optimaalse raviskeemi. Ravi kestab tavliselt paar kuud.
Edu soovides
Margus Punab