penise peal väike muna? 18.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere! olen 16a noormees ja peenisel on väike muna (pikemat aega)pigistamisel,katsumisel mingit valu pole olnud . "üleöö" hakkas ka katsumisel valu tekitama ja on läinud natuke suuremaks. arvasin ise,et see valu on tekkinud tugevamast hõõrdumisest vastu pükse näiteks jooksmise ajal.kas on põhjust muretseda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma nägemat nõu anda kahjuks ei saa. Kui häirib, siis tasuks meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab