Andropaus 15.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, dr Punab,

Mida peaks tegema 72-aastane mees,kelle andropausi küsimustiku punktisumma on kokku 50? Kuidas saaks korraldada hormoonanalüüsid ja vajaliku arstliku nõustamise?

Ette tänades A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tuleb tulla meestearsti vastuvõtule. Nagu haigust tutvustavas artiklis ütlesin võib põhjuseid olla erinevaid. Kui põhjus on hormoonides, siis saab edukalt aidata vanusest sõltumata. Minu vanim patsient selle probleemiga on 76 aastane ja saab hormoonravi hea tulemusega juba neljandat aastat.
Edu soovides
Margus Punab