peeenis ei kasva 13.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere! mul on selline mure, et olen 17, aga peenis ei kasva. Tavalises olekus on ta nii umbes 4 cm ja umbes pöidlajämedune, erekteerunult umbes 13 cm. Mida peaks ette võtma? Muidu on tervis korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Üsna keskmine peenise pikkus. Usun, et muretsemiseks pole põhjust. Kui kka rahul ei ole, võite vastuvõtule tulla. Vaatame arengu üle ja kui väga vaja võite ju kasutada venitusaparaati.
Edu soovides
Margus Punab