rasestumisvastased vahendid 02.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
kas on beebipille ka meestele? Kas nende saamiseks peab olema retsept?
Toidan last veel rinnaga, lugesin Mikro-30 infolehest et hormoon eritub rinnapiimaga. Vaike kogus kyll aga ei taha seda menyysse lisada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks meeste pille hetkel Euroopas veel pole. Sellel aastal peaksid need jõudma Hiina turule. Paari aasta pärast ehk ka meile. Seega ei saa kahjuks aidata.
Edu soovides
Margus Punab