väga varajane seemnepurse 30.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Selline probleem on, et kui poisiga voodisse minna, siis toimub kõik eelmäng ja kõik on korras, aga kui asja kallale minna siis seemnepurse toimub tal juba 2-3 minuti möödudes?Milles võib probleem olla, kas ta peaks minema arsti juurde või on see loomulik??Poiss on 19 aastane.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kesmine vahekorra pikkus peale peenise tuppeviimist on eesti meestel 3-4 minutit. Meditsiiniliseks probleemiks peame, kui seemnepurse toimub enne penetratsiooni või kohe esimese minuti jooksul.
Kui vahekord kestab ikka üle paari minuti, siis sellistele meestele soovitan ma esmajoones oma kehaga kohaneda. Kui ollakse oma seksuaalelu algfaasis, siis enamikel juhtudel vahekorra kestvus suureneb aja jooksul. Kui ikka oma kehaga rahul ei ole, siis võib abi saada ka meestearstilt või seksoloogilt.
Edu soovides
Margus Punab