suguelundi piirkond 19.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on probleem oma suguelundi ümbruses oleva nahaga nimelt seal ümbruses on nahk muutunud kudagi õrnalt punakas pruuniks ja aeg ajal see sügeleb ja see tundub levivat edasi. olex väga tänulik kui te saaksite nõu anda kuidas edasi toimida

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastuvõtule peab tulema ja ravima peab. Suure tõenäosusega on tekkinud piirkonna naha põletik. Ravi on kreemidega ja kestab tavaliselt mitu nädalat. Oluline on ka suguelundite piirkonna regulaarne pesemine/kuivatamine.
Edu soovides
Margus Punab