probleem liiga varase seemnepurskega 15.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 17-aastane noormees ja mul on tõsiseid probleeme liiga varase seemnepurskega,mis kipub saabuma sageli juba 3 minutiga. Kas selle vastu on mingit rohtu ning kas selle murega peaks pöörduma meestearsti poole? Kas Tallinnas ka kuskil meestearsti vastuvõtt toimub?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kolm minutit on selles vanuses täiesti normaalne vahekorra pikkus. Kui ei rahulda, siis võib tõesti meestearsti külastada. Tallinnas võite leida veel dr. Olev Poolametsa.
Edu soovides
Margus Punab