Kuidas registreerida? 18.09.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Kui ma tahaksin tullla Tartusse Teie juurde operatsioonile, kas ma pean perearsti käest saatekirja küsima. Kuidas peaksin Teie juurde registreerima?

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tere!

Meestearsti vastuvõtule tulekuks saatekirja vaja ei ole.

Enne operatsiooni peab inimest siiski nägema.

Kliinikute registratuuri numbrid on kirjas arstide tutvustustes.

Kuna Tartus opereerin vaid Tähe Erakliinikus, soovitan sinna ka vastuvõtule tulla.

Edu soovides

Margus Punab