peenise venitusaparaatide valik 29.12.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Sooviks teie kui spetsialisti arvamust sellise aparaadi nagu penis plus kohta.
(koduleht: www.penisplus.com) Nimelt tundub selle kasutamine olevat mugavam(teie poolt pakutavast), kuna ei paista pükste alt välja. Lisaks nägin internetis ka sellist toru varianti, tööpõhimõtted tunduvad kõigil sarnased olevat? Mis te nendest teistest arvate?
Lugupidamisega,
Tom

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Venitusaparaate on ka Eestis tehtud, ainult vedrumehhanismiga ei saadud hästi hakkama. Turg on avatud ja läbi interneti võite tellida kõiki eri variante.
Arstina vaatan ma esmalt millised on teaduslikud põhjundused meetodi taga. Teiseks vaatan, kas on avaldatud teadusuuringute tulemusi. Kolmandaks arvestan kolleegide varasemat kogemust. Neljandaks tuginen oma isiklikul kogemusel. Praegu julgen soovitada siiski vaid Andromedicali (saab ka Eestist) ja Danamedici venitusaparaate. Küsitud riista ohuks võib olla peenise kõverdumine pikemal kasutamisel, sest ei venitata ühtlaselt kogu peenist ümbritsevat albugiinkesta. Pükstest ei paista välja ka kumbki minu poolt soovitatud aparaat.
Edu soovides
Margus Punab