Juuksekadu 30.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen vaid 18ne aastane noormees ja täheldan endal päriliku juuksekao tõttu juuste kadumist oimu ja pealaepiirkonnas. Kas oskaksite soovitada efektiivset ravimit? Olen lugenud mitmete kohta, aga ei tea mille kasuks otsustada, kardan et paljude ravimite infolehed võivad enda kasuks valetada.
Ette tänades, Eerik M.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mehe tüüpi kiilaspäisusel on olemas kindel hormonaalse tasakaaluga seotud põhjus ja selle suhtes ka tõesti väga head ravimid. Kuna ravi on pikaajaline ja suhteliselt kallis, siis soovitaksin ma kõigil meestele eelnevalt ravi tulemuse võimaluste hindamiseks läbi teha hormoonuuringud. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab