HÃ¥rra Margus Punab. 21.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oma naise soovitusel kylastasin netiaadressi www.suur.ee ,kus on uhke tekst ja soovitus kuidas suurendada oma seksuaalset vøimekust ja suguelundite møøtmeid. Samuti oli seal tekst: Juhtiv meestearst Dr.Margus Punab soovitab meie programmi:peenise suurendamise ja seksuaalse tervise parandamise vahenditest soovitan www.suur.ee pakutavat harjutuste programmi. Heauskselt lugesin teksti låbi ja sooritasin U-netis vajaliku ylekande(490 eesti krooni),kuid minu sisestatud kasutajatunnuse ja parooli puhul vajalik leht ei avane,ilmub vaid teade,et sisestatud on vale kasutajatunnus vøi parool. Tean et eksida ma ei saanud.Seega kysiksin,et kas teie olete teadlik sellest programmist vøi on tegu pettusega ning kus kohast oleks mul vøimalik saada tagasi oma raha vøi siis vålja reklaamitud "programm".

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole minul selle leheküljega mingit otsest sidet. Internet on vaba keskkond ja linke võib luua igale poole. Kahju, aga tundub tõesti et tegijate entusiasm on viimasel ajal kustuma hakanud. Usun, et sellel lehel on olemas ka e-maili aadress kuhu saate oma probleemi edastada.
Edu soovides
Margus Punab