Vereuuringu vastusest. 20.10.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mina Endel P olen Teie juures mõned korrad käinud.Viimati kirjutasite mulle süstimiseks testosterooni,novembri alguseks sai viimasest süstist 40 päeva mööda ja käisin HTI laboris vereproovi andmas.Kas saaksin teada analüüsi tulemustest ja Teie kommentaari.Ise ei oska ma küll midagi arvata,ju on muutused väikesed või lausa olematud.Süstide ajal oli enesetunne küll tunduvalt parem.Aga see on vist ka loogiline.

Tervitades Endel P

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ravi aitas, siis on ju väga hea. Kui õigesti mäletan, siis polnud te enam ka päris esimeses nooruses. Praegu võiksime uuesti kohtuda, vaatame hormoonitaseme muutused veelkord üle ja otsustame kuidas edasi minna. Kui hormoonitase on paranenud, siis saab jätkata leebema raviga. Kui muutuseid paremuse poole hormoonides ikka pole ja ravi ajal oli enesetunne parem tuleks määrata pikemaajalisem hormoonasendusravi.
Edu soovides
Margus Punab