Eesnaha operatsioon 17.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 18 aastane ja tahaks teada kus tehakse eesnaha lõikust(Noorte nõustamise keskuses öeldi mulle seda et pean sellise lõikuse tegema) palju see täpselt maksab ja kaua selline lõikus paraneb.
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ümberlõikust teevad uroloogid ja meestearstid. Eesnaha plastilisi operatsioone enamasti meestearstid. Riiklikus süsteemis on teenus tasuta, erakliinikutes sõltub vajalikust operatsiooni meetodist. Meetodi saab määrata peale teie läbivaatust ja konkreetsete soovide kuulmist.
Edu soovides
Margus Punab