põletikud 10.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, doktor Galina Litter soovitas kontakteeruda, ja oleks selline küsimus, et kas oskate öelda mis võib mu (mees) partnerit vaevata, kui peale vahekordi minul suureneb põletik ja voolus. Ja ükskord toimus mehel ka seemnepurske asemel verepurse. Kas asi on ohtlik ja kas mehel endal võib olla see põletik tekkinud??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist eesnäärme põletikuga. Kui põletikuline sperma satub teie tuppe, siis põhjustab see algul ärritust ja kui kaitsesüsteem on nõrk, siis hiljem ka põletikku. Eesnäärme põletik on ka verisperma kõige sagedasem põhjus. Soovitan saata mees täpsustavatele uuringutele. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab