Munad 09.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas on mingeid ohte kui oled saanud kellegi käest löögi munadesse ning hiljem ei ole see muna ndine.Nagu endine selleparast ,et üks muna pärast lööki on nagu ümar aga teine nagu lõdi ning nagu mingi eraldi tükk on ka küljes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan soojalt vastuvõtule tulla. Kui ikka on nii olulised muutused munandi ehituses, siis peab selle kindlasti üle vaatama.
Edu soovides
Margus Punab