punakad täpid 07.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

minu probleem seisneb selles et vahel tulevad peenisele punakad villitaolised täpid mis ei ole valusad. nende tulek ei ole regulaarne.
mõne aja pärast kaovads nad jälle ära.....milles on asi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist kroonilise eesnaha põletikuga. Soovitan vastuvõtule tulla. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab