Kas võib olla mõni suguhaigus? 04.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 27 aastane. Viimasel ajal olen täheldanud et ei ole enam isu seksimimise vastu, st. siis seda et ei ole võimeline ennast erutus seisundisse viima. Kuigi olen alles tutvunud uue partneriga ja kes mulle väga meeldib. Varasemal ajal pole sellega probleeme olnud. Kõhu alumises osas on ka selline imelik tunne nagu oleks õõnes. Kas võib suguhaigus määratleda seksuaalset kirge ja võimekust?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suguhaigused mõjutavad seksuaalset võimekust harva, küll aga võib teie kaebuste taga kahtlustada eesnäärme põletikku. Soovitan tulla vastuvõtule. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab