Eesnaha all kahtlane sügelemine 02.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Selline mure kaelas hommikust, et eesnaha alt sügeleb ja on kuidagi punane ja laiguline. Eile käisin saunas ja pesin end jõeveega, kas äkki sellest võib see tingitud olla?? Kuidas edasi käituda?
Ette tänades, Vello

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ega mitte hoopis naisterahvast ei tarvitanud?
Sõltumata põhjusest taandub eesnaha põletik esimestel kordadel mõne päevaga. Kui probleem tänaseks veel püsib, siis peaksite vastuvõtule tulema. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab