Karvakasv kehal 02.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Kas karvakasv seostub kuidagi neerudega. Nimelt on mingi loogika, et kui on nõrgad neerud siis ei suuda nad kogu "musta" mida sisse joome ja sööme töödelda ning kandub palju "musta" ehk eba olulist vajalikku ning pigem kahjulikku verre. Seejärel tekivad igasugu muud haigused alaneb immuunsus ning tekib lisaks kõõm, juuksed langevad välja ning ka käevartel ja rinnal on karvakasv piimakate faasis. Olen mees 28 a.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei tea sellest teooriast midagi. Meditsiini poole peal arvatakse, et karvakasv sõltub vanusest, geneetilisest eelsoodumusest ja teatud hormoonide tasakaalust organismis.
Edu
Margus Punab