Võimalik impotentsus? 31.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Mul on selline küsimus, et kas mehel võib impotentsust tekitada see kui olla pikaajaliselt (näiteks aastaid) sugulises vahekorras nii, et enne seemnepurset tõmmata peenis välja (nn katkestatud suguühte tõttu)?
Loodan, et vastate. Kuulsin sellist juttu oma töökaaslaselt, kellele seda oli rääkinud tema kunagine gümnaasiumiõpetaja. Tahaksin teada kas sellisel jutul on kasvõi vähegi tõepõhja all või on see täiesti välistatud.

Ette tänades
Ando, 22a.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Katkestatud vahekord tekitab pikaajalisel prektiseerimisel häireid nii meeste kui ka naiste sekuaalelus. Lisaks ei kaitse see hästi ka soovimatute rasestumiste ega suguhaiguste eest. Seega soovitan teile soojalt leida omale kindlam ja ohutum rasestumisest hoidumise meetod.
Edu soovides
Margus Punab