Pidev sugutung ja kiire finish 28.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on oma kindel pikemaajaline partner olemas, kellega oleme regulaarselt vahekorras. Aga on selline mure, et mul on pidevalt sugutung-liiga tihti (peaaegu koguaeg on kõva, kui oma naine kõrval on), see hakkab juba igapäevaelu segama kahjuks. Ja siis on ka teine probleem. Nimelt ei pea ma kaua vastu-koguaeg on küll kõva jne. seega impotentsist on asi kaugel, aga ma jõuan liiga kiirelt orgasmini-ja see ei oli naisele just kõige parem. Niisiis kaks probleemi-liiga pidev sugutung ja liiga kiire orgasm. Palun aidake-kas on vaja pöörduda arsti poole või ehk on mingeid ravimeid selle vastu?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus on ilma sügavalt subjektiivne - hinnang ´liiga` meid ei aita. Samas võivad need mured omavahel seotud olla. Soovitan pöörduda meestarsti vastuvõtule. Saab teha uuringud ja loodan, et leiame ka ravi.
Edu soovides
Margus Punab