EI SAA ASTUDA VAHEKORDA KUNA PEENIS ON LÕTV 25.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

OLEN ELANUD KINDLA PARTNERIGA POOLTEIST AASTAT ENNEM TEDA MA POLE KELLEGAGI SEKSINUD,KUI ME OLIME KOOS ELANUD KAKS KUUD,SIIS ME ASTUSIME ESIMEST KORDA VAHEKORDA JA TULI VÄLJA,ET MUL EI LÄHE ÜLDSE KÕVAKS.SIIS LÄKSIN VISIIDILE DR.IMRE RAMMULI JUURDE JA RÄÄKISIN OMA MURE ÄRA JA TEMA ARVAS,ET MUL ON PSÜHOLOOGILINE HIRM KUNA ESIMEST KORDA SEKSIN,SIIS KIRJUTAS TA MULLE VÄLJA VIAGRA TABLETIB,MIS AITAS 100%-lt JA VAT,SIIS MA TUDSIN MIS ON KOGEDA KORRALIKKU SEKSI JA TÄNU VIAGRALE JÄI MUL NAINE ESIMESEST SEKSIST KOHE RASEDAKS.PEALE ESIMEST VAHEKORDA TÕMBASIME SEKSILE AASTAKS KRIIPSU PEALE.NÜÜD SELLE AASTA MAIS PROOVISIME SEKSIDA JA MA EI SAANUD OMA PEENIST TUPPE PANNA KUNA PEENIS ON LÕTV,SIIS PÖÖRDUSIN DR.POOLAMETSA POOLE KES MÄÄRAS EESNAHA LÕIKUSE KÄISIN OPERATSIOONIL ÄRA PAARI NÄDALA PÄRAST PROOVISIME JA,SIIS OLI KÕIK KORRAS PAAR-KOLM VAHEKORDA JA,SIIS LÄKS VANARADA PIDI EDASI.PRAEGUST ON NII ET,KUI MA VAHEST TEEN NAISELE KEELEKAT,SIIS LÄHEB PAUK LAHTI NII,ET PEENIS ON LÕTV.
MIS SELLISES SITUATSIOONIS ETTE VÕTTA?ETTE TÄNADES 24.AASTANE VILJAR TALLINNAST!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt võib kasutada jälle viagrat. Kui te elaksite seksuaalelu regulaarselt, siis ilmselt probleeme peale esmast ravikuuri enam ei oleks. Kui organit ei tarvita, siis kipub ka funktsioon taandarenema. Vajadusel võiks teha peenise veresoonte uuringud, mis aitaks leida ebakindluse põhjuse.
Edu soovides
Margus Punab