tripper 25.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kui palju läheb maksma tripperi ravi, vastuvõtt, uuringud ja antibiootikumid? Kui kaua ravikuur kestab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tripper on jäänud väga harvaks haiguseks. Usun, et küsite siiski kusiti põletiku kohta. Sellisel juhul võib valida pragmaatilise tee, kus ilma uuringuteta saab alustada ravi kohe. Teisel puhul on vaja teha esmalt suguhaiguste uuringud ja siis võib kohe raviga alustada. Esimesel juhul on kulu visiit (hind sõltub valitud kliinikust) + ravimid 100-250 EEK. Teisel puhul lisandub ka uuringute hind olenevalt leiust 200-1000 EEK. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab